.

.

IRF640STRL - Транзистори 3-Игли ЗА 263AB 640 (10 Парче Многу)

IRF640STRL - Транзистори 3-Игли ЗА 263AB 640 (10 Парче Многу)

мислење на клиентот:

DEN 732.00
Достапност
Во достапна форма

Транзисторски Преглед.FET транзистори MOSFET Моќ Дискретни. (10 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.VISHAY Транзистори Дискретни FET MOSFET Моќ Транзистори Преглед 3-pin ДА-263 AB Површината Планината 640.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите