.

.

WALNUTA Птици Вода Фидер Практични Птици Waterer Креативни Птица Работам Хранење Материјали за Гулаб Папагал (Големина : 38X19X19cm)

WALNUTA Птици Вода Фидер Практични Птици Waterer Креативни Птица Работам Хранење Материјали за Гулаб Папагал

мислење на клиентот:

DEN 4222.80
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Погоден за птица животни, како папагали, гулаби, итн., удобен.Чистење е поудобно и ви носи добро искуство.Автоматско фонтани за пиење се обезбеди чиста вода за птици и лесно не се скршени.Тој има едноставен дизајн, но тоа е многу практично во употреба.Погоден за домашни миленичиња продавници, куќи или zoos.Направени од високо-квалитетни материјали, издржливи.Погоден за птица животни, како папагали, гулаби, итн., удобен.Чистење е поудобно и ви носи добро искуство.Автоматско фонтани за пиење се обезбеди чиста вода за птици и лесно не се скршени.Тој има едноставен дизајн, но тоа е многу практично во употреба.Погоден за домашни миленичиња продавници, куќи или zoos.feature Color : бела и сина.Материјал : пластика.Големина : 38x19x19cm/15x7.5x7.5 инчи.Капацитет : 6 L.Пакетот вклучува : 1 x птица внесувач (другите не се вклучени) ве Молиме имајте во предвид дека се должи на разликата во осветлувањето и компјутерски монитори, ние не може да гарантира дека вистинската боја е 100% исти како на сликата.Поради различни мерни методи, не може да биде грешка на 1-2 cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите