.

.

Д. Т.-Намести Производство Storyboard Копи - Д. Т. Вкусови Бонбони

Д. Т.-Намести Производство Storyboard Копи - Д. Т. Вкусови Бонбони

мислење на клиентот:

DEN 1192.80
Достапност
Во достапна форма

На врамени, производство-се користи storyboard примерок се користат во производство на Steven Spielberg е класичен научна фантастика филм Д. Т. производството се користи копија има печатени опис под илустрација, и е отпечатен на НАС Правни големина на хартија.Како на филм карактеристики измислен се, голема планирање беше направено за сцените кои вклучуваат endearing карактер на Д. Т. Тоа е дупка-удирани со тупаници на врвот, што укажува дека тоа ќе се држат заедно во низа со остатокот од storyboard страници.Станува збор врамени (14" x 13,5" x 1") во обичај изградена дисплеј со ласерски-намалување на планината одбор гравирани со исконски насловот на филмот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите