.

.

AfterSpa Убавина - Магија Make Up Remover - се Земе Дома на Вашето Спа Искуство - Розова - Пакување од 1

AfterSpa Убавина - Магија Make Up Remover - се Земе Дома на Вашето Спа Искуство - Розова - Пакување од 1

мислење на клиентот:

DEN 192.00
Достапност
Во достапна форма

Идеален за сите типови на кожа - Екстра мека крпа.Отстрани, дури и најсилните шминка да се отстрани.Остава кожата свежа и мазна.Освен за чистење брише - Целосно се обновливи.Вие само треба вода - не остава отпад.Отстрани 100% од најтешките шминка со помош на дополнителните мека текстура смена ткаенина само со вода.Совршен за сите типови на кожа и ви помага да го оставиме тоа свежа и мека.Зачувување на непотребното шминка смена крпи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите