.

.

Нерѓосувачки челик пијалоци машина - бифе пијат барел транспарентен сок tripod, топло и ладно, за партија употреба.

Нерѓосувачки челик пијалоци машина - бифе пијат барел транспарентен сок tripod, топло и ладно, за партија употреба.

мислење на клиентот:

DEN 484.80
Достапност
Во достапна форма

★ Направени од не 'рѓосувачки челик + КОМПЈУТЕР материјал, здравје, анти-оксидација, отпорност на корозија и' рѓа. ★ Четири-колона задебелена база, дебела и стабилна, без вибрации. ★Здрав метална база - Нашите чаша пијалок машина е опремена со здрав метална база дека е сигурен и ќе не потресат. ★Лесно да се пополни и чисти - Широк устата отворање го прави полесно да се пополни и чиста.Погоден за лимонада, чај, лимонада, сок од портокал, sangria, удар, мраз, вода, итн.!. ★ Топла и ладна, лесно за ракување.Нерѓосувачки челик icicles може да биде исполнет со мраз или топла вода и се чуваат ладна или топла за долги периоди на време.Производ параметри : Име на Производот : не 'Рѓосувачки Челик Пијалоци Машина Производ тежина : 4/8/12 кг Производ материјал : PC + 304 од не' рѓосувачки челик Производ капацитет : еден барел - 8 L (2.11 литри), две буриња - 16 L (4.22 литри), три буриња - 24 L (6.34 литри) Погоден за : различни пијалоци, млеко чај, кафе, пиво, вино, сок, шампањ, итн.Карактеристики на производот : 1. Преносни употреба, висока ефикасност; 2. Високо квалитетен и елегантен стил на дизајн; 3. Висок квалитет, долго користење на времето; 4. Лесно да се чисти; 5. Безбедни и здрави пијалаци буриња, висока температура топла вода нема да бидат деформирани, тоа е тешко да се мирис.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите