.

.

Џонс Њујорк Жени Перат Suiting Едно Копче Јакна

Џонс Њујорк Жени Перат Suiting Едно Копче Јакна

мислење на клиентот:

DEN 3000.00
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 69% Полиестер, 29% Viscose, 2% Elastane.Увезени.Копче затворање.Машина За Миење.Три-Џеб Дизајн.Јакна Должина е 25".Едно-Копче На Предната; Наредени.Ова е работа носат за модерната жена : лесно да се носат, па дури и полесно да се грижи за.Навремено отпорни и машина перат да се задржи чекор со вашиот презафатен распоред.Се водат suiting измислица и елегантни silhouettes да ви помогне да изгледаат полиран и рафинирани.Пар нашите целосно наредени едно-копче јакна со нашите други перат одделува за совршено координирана облека.Или, drape тоа во текот на основните tee скриена во тексас за да се излади викенд изглед.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите