.

.

Maji Спортски Насловна Фитнес Пакет

Maji Спортски Насловна Фитнес Пакет

мислење на клиентот:

DEN 167.04
Достапност
Во достапна форма

Целото Тело Тренингот Систем за Секое Ниво на Фитнес.Зголемување На Мускулниот Тонус, Да Се Зајакне Јадрото На Мускулите, Подобрување На Кардио, Гори Масти.Олеснување На Стресот.Бесплатни Вежби Се Вклучени.Пакет од Три Јамка Отпор Бендови - Пакет од три отпорност на истегнување бендови - да се Зајакне & tone нозете, колковите, gluts и повеќе - Идеален за strenghthening мускулите, milates, јога, фитнес вежби и Отпор Обука - Голема физичка терапија алатка за мускулна рехабилитација & подобрување на мобилноста - Минимизира притисокот на зглобовите, кога во споредба со тежината обука вежби - големо патување вежба придружник - Материјал Состав -100% TPR Горниот дел од Телото Вежба & Водат Бенд - Зајакнување на & Тонови Градите, Грбот, Biceps & Triceps - Идеален за Зајакнување на Мускулите, Пилатес, Јога, Фитнес Вежби и Отпор Обука - Голема Физичка Терапија Алатка за Мускулна Рехабилитација & Подобрување на Мобилноста - Минимизира Притисокот на Зглобовите, Кога во Споредба со Тежината Обука Вежби - Големо Патување Вежба Придружник - Бендот Мерки 5 метри во должина Горниот дел од Телото Вежба Цевка - Зајакнување на & Тонови Biceps, Triceps, Рамената & Назад - Идеален за Зајакнување на Мускулите, Пилатес, Јога, Фитнес Вежби и Отпор Обука - Голема Физичка Терапија Алатка за Мускулна Рехабилитација & Подобрување на Мобилноста - Минимизира Притисокот на Зглобовите, Кога во Споредба со Тежината Обука Вежби - Бенд Мерки 4 метри во должина - Латекс внатрешна цевка со ткаенина за покривање на оние кои се алергични на латекс Лизгачки Core Вежба Дискови - Maji Спортски Лизгачки Core Вежба Дискови може да се прошири вашиот спектар на вежби, додека намалување на ризикот од повреда. - Совршени за основни вежби за тонирање. - Мазна, сјајна страна работи на тепих и мека страна работи на тврдо или плочки на подот. - Maji Спортски Лизгачки Core Вежба Дискови се вклучат вашиот јадро мускулите при воведување рамнотежа предизвик.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите