.

.

MOSISO Заштитна Пластична Тешко Школка Случај Покрие & Количка за Лаптоп Круг Биро Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Случај 2020 2018 2019 Ослободување A2337 М1 A2179 A1932 Retina Екран со

MOSISO Заштитна Пластична Тешко Школка Случај Покрие & Количка за Лаптоп Круг Биро Компатибилен со MacBook Air

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

Случај димензии : 12 x 8.5 x 0.62 инчен, компатибилен со Mac Book Air 13 инчен со Retina Display & Touch ID со димензија : 11.97 x 8.36 x 0.61 инчен (2020 2018 2019 Објавен).Дизајнирана САМО за да бидат компатибилни со Mac Book Air 13 инчен со Retina Екран и Допир ID 2020 2018 2019 Ослободување (Модели : A2337 М1 A2179, A1932).ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој случај НЕ е компатибилен со други модел лап-топ компјутери.Димензија : 23.6 x 15.7 x 3.5 инчен (L x W x H).Овој лаптоп маса е наменета за до 17 инчни лаптопи и некои таблети или книги, може да се користи и како канцеларија маса, мала трпезариска маса / јадење фах, пишување / читање биро и така натаму.Направени од издржлив и лесен дрво, едноставен, но елегантен дизајн за вашата секојдневна употреба во канцеларија или дома.А одбивни на мазната површина за да се спречи вашиот лаптоп или друг уред од било несакани движење, капки или лизгање.Имаат простор за да работат на глувчето и тастатурата.НЕМА Отсечени дизајн, транспарентност е различна од боја во боја.Целосно vented за безбедно топлина исплата, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики.Складирање слот може да се користи како телефон носителот или таблет држачот. 3 дупки во внатрешноста може да ви помогне да ги организирате вашите кабли, со цел, да ги задржи вашите табела чиста и уредна.Исто така, може да им обезбеди на вашите крена и пријатно гледање & пишување агол за да се олесни твоите очи, твојот врат и целото тело. 4 прилагодливи и свитлива табела нозе е погодно за вас да се користи и чува, ќе не заземаат простор.Можете да го користите како пенкало/молив носителот бизнис картичката во држачот или книга стојат, лесно за вас да се стави и за пристап до вашата работи.Целосно пренослив, лесно да се стави на и полетување кој може да се заштити вашиот лаптоп од инциденти и гребнатини. 1 година гаранција за секој случај и лаптоп биро.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите