.

.

1,000 x Бели Пластични Обложени Рамо Салон Завртка во L Првенство Куки 25ММ 1

1,000 x Бели Пластични Обложени Рамо Салон Завртка во L Првенство Куки 25ММ 1

мислење на клиентот:

DEN 3448.32
Достапност
Во достапна форма

Големина : 25мм.Челик Пластични Обложена.Бела.Лесно да се вклопи.Пакет Количина : 1000. Купот на куки и салон куки доаѓаат во различни стилови, големини и бои.Мерки за должина на shouldered куките се земени од рамото на веѓата на кука но за unshouldered куки големината qouted е во должина од врвот на завртката на веѓата на.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите