.

.

MagiDeal Крпа Рек Бања Виси на Држачот за Ѕид Над Вратата Закачалка Организатор Бар, Две Куки за Виси на Вратата или Кабинет, Заштеда на Простор.Може да биде Лесно да се ?

MagiDeal Крпа Рек Бања Виси на Држачот за Ѕид Над Вратата Закачалка Организатор Бар, Две Куки за Виси на Вратата

мислење на клиентот:

DEN 734.40
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетни Нерѓосувачки Челик материјал,Чист простор.Мулти цел, кујна и тоалет со двојна употреба, виси на шкафот врата, можете да ги ставите на хартија за крпи, партал и други gadgets,.Совршен за перење, помошни простории и гаражи - висат микрофибер прашина облека и чистење облека; Употреба во куќи, станови, апартмани, condos, кабини, RVs, campers и повеќе.Бесплатни ноктите, Лесно да го инсталирате, добар крпа носителот на решетката за домашна употреба.Две куки за виси на вратата или кабинет, заштеда на простор.Може да биде лесно да се отстрани кога не е во употреба, многу погодно.Опис : - Направени од високо квалитетни Нерѓосувачки Челик материјал,Чист простор - Мулти цел, кујна и тоалет со двојна употреба, малување на шкафот врата, можете да ги ставите на хартија за крпи, партал и други gadgets,. - Совршени за перење, помошни простории и гаражи - микрофибер прашина облека и чистење облека; Употреба во куќи, станови, апартмани, condos, кабини, RVs, campers и повеќе Слободни ноктите, Лесно да го инсталирате, добар крпа носителот на решетката за домашна употреба. - Две куки за малување на врата или кабинет, заштеда на простор.Може да биде лесно да се отстрани кога не е во употреба, многу погодно.Спецификација : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро - Големина на : - Големи : 36x6cm/14.17x2.36inch - Мал : 23x6cm/9.06x2.36inch Package Вклучува : 1 Парче Крпа Решетката.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите