.

.

Colcolo 100Pcs Earring Картичка Адаптер Накит Дисплеј Адаптер Транспарентен самолепливи Усна Закачалка за Жени, Девојки, 1x1inch

Colcolo 100Pcs Earring Картичка Адаптер Накит Дисплеј Адаптер Транспарентен самолепливи Усна Закачалка за Жени,

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Пакетот вклучува : 100 парчиња earring картичка адаптери, доволни количини за вашата секојдневна употреба.Како да го користите : Само да ги тргнеме на капакот на касетата, се држи на екранот картичка, тогаш ќе се добие простор за прикажување на вашите додатоци.Големина : 3x2.5cm/1.18x0.98inch.И тие може да биде укината.Широк апликации : Можат да бидат применети за прикажување на обетки, ѓердани, коса клипови, и други додатоци, можете да ги користите за декорација на вашиот гардеробер и соба.Тоа ќе ви донесе повеќе погодност за вас да се организира накит.Материјал : Направен од јасно ПВЦ пластика со самолепливи стап, може да се држи на картички, можете да го користите за долго време, издржливи и безбедни.Опис : Пакетот вклучува : 100 парчиња earring картичка адаптери, доволни количини за вашата секојдневна употреба.Материјал : Направен од јасно ПВЦ пластика со самолепливи стап, може да се држи на картички, можете да го користите за долго време, издржливи и безбедни.Големина : 3x2.5cm/1.18x0.98inch.И тие може да биде укината.Како да го користите : Само да ги тргнеме на капакот на касетата, се држи на екранот картичка, тогаш ќе се добие простор за прикажување на вашиот accessories Wide апликации : Можат да бидат применети за прикажување на обетки, ѓердани, коса клипови, и други додатоци, можете да ги користите за декорација на вашиот гардеробер и соба.Тоа ќе ви донесе повеќе погодност за вас да се организира накит.Спецификација : Материјал : ПВЦ plastic Color : Clear Package Вклучува : 100 Парчиња Earring Картичка Adapters1 Парче Складирање Bag Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Клучни карактеристики

Material:
PVC plastic
Color:
Clear
Package Includes:
100 Pieces Earring Card Adapters :
1 Piece Storage Bag :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Им се допаѓа и на купувачите