.

.

Kipp 06400-2A41X30 Челик/Пластични Прилагодливи Тензија Лост со 3/8-16 Надворешен Навој, Ниска Профил, Инчен, Црна Оксид Заврши, 0 Степен Рачка, Големина 2, 30 мм Завртка Должина

Kipp 06400-2A41X30 Челик/Пластични Прилагодливи Тензија Лост со 3/8-16 Надворешен Навој, Ниска Профил, Инчен,

мислење на клиентот:

DEN 1530.48
Достапност
Во достапна форма

Челик делови квалитет класа 5.8. Црна пластична топка knob.Црна пластична топка knob.Земја на потекло : Германија.Сигурен партнер да индустрија за над 100 години, Kipp е Иноватор на Оригиналниот Прилагодлива Рачка.Произведени во Германија, Kipp leverages вертикална интеграција, дизајн моќ, и индустрија знаења за максимално задоволство на клиентите.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите