.

.

8-32 x 1/4 Serrated Хексадецимален Страната Завртки/Unslotted/Челик/Цинк Зелена (Картон: 10,000 компјутери)

8-32 x 1/4 Serrated Хексадецимален Страната Завртки/Unslotted/Челик/Цинк Зелена (Картон: 10,000 компјутери)

мислење на клиентот:

DEN 13415.76
Достапност
Во достапна форма

Serrated Хексадецимален За Миење.Случај Појачани Прирабница И Завртки.Површинска Цврстина : Rockwell C 40 мин. (Core : Rockwell C26-34).Целосно Навој.Јаглероден Челик Цинк Зелена.Serrated Хексадецимален Страната Завртки, 8-32 x 1/4" Serrated Хексадецимален Страната Завртки / Unslotted / Челик / Цинк Зелена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите