.

.

Ратан Јадење Стол Сет од 2, Трска Backrest Метал Црна Тапациран Стол за Кујна, Дневна Соба, Home Office, Спална соба, Гостинската Соба, Ресторан

Ратан Јадење Стол Сет од 2, Трска Backrest Метал Црна Тапациран Стол за Кујна, Дневна Соба, Home Office, Спална

мислење на клиентот:

DEN 5759.76
Достапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. .Димензија : 19"L x 19"W x 32.9"H, Максимален капацитет : 260 КГ погоден за мажи, жени и тинејџерите.Материјали : Со висока густина се враќа пена седиште, покриени со мека boucle ткаенина, и backrest е направен од ратан, Посебни материјали укажуваат на квалитетот на животот и го направи вашиот дом повеќе уникатен.Изградба : рамките на овие јадење стол е направен од челик цевки, секој подебели отколку нормалниот челик цевки, што ги прави повеќе трајни и стабилни, помалку веројатно да се пробие, и на дното на стол нозе има пластични и гумени подни заштитници за чувствителни тротоарите.Апликации : Нашата трска јадење стол е погодна за многу прилики како што се дневна соба, спална соба, кујна, отворен, затворен, патио, итн, исто така, одлично се совпаѓаат со кружни или правоаголна маса На лесен дизајн го прави лесно да се движат наоколу.Лесно Собрание : Ние обезбеди сите потребни хардвер, алатка, и инсталација рачно да ви помогне да го поставите на овој стол, секој сет со 2 патио стол.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите