.

.

Airmaster Фан 39150 42 Појас Се Вози Кабинет Mancooler 3/4 Hp 13620 Cfm

Airmaster Фан 39150 42 Појас Се Вози Кабинет Mancooler 3/4 Hp 13620 Cfm

мислење на клиентот:

DEN 1317.12
Достапност
Во достапна форма

Airmaster Фан 39150 42" Појас се Вози Кабинет Mancooler 3/4 HP 13620 CFMCompletely Собрани 42" Дијаметар.On/Off Switch & Справи. 2 Годишна Гаранција.Мозок и Plug Вклучени. 115 V, 1 Фаза, 1 Брзина, Отворен Капење Доказ, Топката Имајќи Мотор.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите