.

.

Професионални Мажи Коса Clippers Нула Gapped Cordless Коса Тример Професионални Фризура & Чешлање Комплет за Мажи Батерија

Професионални Мажи Коса Clippers Нула Gapped Cordless Коса Тример Професионални Фризура & Чешлање Комплет за

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

【ПЕРАТ Ce ERAMIC Т-НОЖЕВИ】 Берберот clipper усвојува Т-облик cuttr 0 главата да остане остри при креирањето удобно кроење.водоотпорен коса тример со титаниум-керамички ножеви ви овозможи да се чисти со вода брзо, лесно се чисти машина после секоја употреба да ги одржувате уредни. 【USB БРЗО ПОЛНЕЊЕ】Вграден-на полнење 700m Ah Литиум Јонска батерија, 2 часа задолжен за 120 мин cordless употреба.USB Тип-C полнење порта се поврзува на USB адаптер, лаптоп, автомобил полнач, моќ банка и други напојува преку USB уреди, злато trimmers clippers совршен за патување и бизнис патување. 【 НИСКО ниво на БУЧАВА и ПОВЕЌЕКРАТНА употреба】Нашата фризура clippers со редукција на шум,може да се намали бучава.Голема брзина и издржлив мотор намалувања почиста и ќе трае повеќе тивка.Електрични коса clippers скратува блиску коса, вратот, брада, мустаќи, совршен за детали работа во фризурата, преглед и згаснат кратки фризури. 【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】 T нож тример со едно-копче дизајн поедноставува работата.Мали гравирање метално тело е лесен за држење во рака, да даваат лични фризури полесно.И прифатливи работи, звукот нема да се плашиш вашите деца. 【Гаранција】ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, назад во иднината ако се чувствувате дека ви треба дополнителна помош.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите