.

.

GALAPPLE Црна Ултра-Тенок Frameless Магнетни Случај за iPhone 13 ProMax, Мат Минималистички Случај со Shockproof Агол& Прст Јамка String, Компатибилен со Magsafe Полнач

GALAPPLE Црна Ултра-Тенок Frameless Магнетни Случај за iPhone 13 ProMax, Мат Минималистички Случај со Shockproof

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Ултра-тенки & Light - Лесни и ултра тенок дизајн додава нема дел на вашиот телефон, покажуваат оригиналниот дизајн убавината на вашиот i Phone.Можете дури и да се чувствувате ништо на вашиот телефон, но тоа НЕ се обезбеди заштита на вашиот мобилен телефон.Моќен Одбраната на Камера - TPU Браници сите околу. 0.3 mm покрена рамка да може ефективно да се намали ризикот на влијание или гребење на објективот и на екранот.Заштити вашиот мобилен телефон од гребење и паѓање.Маг Безбеден Дизајн на Безжични Брзо Полнење - Со вграден магнети кои ги усогласат круг совршено со i Phone 13 Про Max, случајот нуди магична прилог искуство, во секое време.Компатибилен со Службен Magsafe Додатоци : Службен Mag Safe паричникот за држачот и магнетни стојат може да се користи заедно совршено, моќта на магнети ќе биде посилна!.Анти-отпечатоци од прсти& Универзална Боја : транспарентна матирано задниот панел е направен од КОМПЈУТЕРОТ со проѕирен мат текстура дизајн, мобилен телефон случај нема да yellowing и лесно да се чисти.Бојата на комбинација на црна и бела може да оди со било кој модел на телефон и да било облека.Magsafe полнач.Magsafe паричник.Magsafe пренослив апарат.Galapple magsafe телефон држачот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите