.

.

Електрична Четка за заби со U-Облик на Четка за заби, Белење Масажа Четка за заби, Бебе Четка за заби Цртан филм Форма за Нега на Забите рачен Мека Наежвам U-Тип Четка ?

Електрична Четка за заби со U-Облик на Четка за заби, Белење Масажа Четка за заби, Бебе Четка за заби Цртан

мислење на клиентот:

DEN 173.52
Достапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет со силиконска и АБС материјал, четка за заби е еко-пријателски и им овозможува на децата да го користат безбедно.Постојат две различни големини за вашиот изберете : обични справи и круг се справи.Нашите заби е со U-тип на главата и услужни влакната, што може да биде 360 степени длабоко чистење на забите и непцата се грижат, како и да е совршен подарок за вашите деца.Удобна рачка : убави заби се справи со е силен и издржлив; Нашите заби лесно-зафат се справи па вие и вашиот обуката може да се забавувате додека четкање.Безбеден и сигурен за деца : на дете U-тип четка за заби усвојува мека влакната, давајќи им на вашите деца нежно чистење; Мека четка главата помага пристап е тешко да се постигне места, а постигнува повеќе темелно чистење.Заштита на вашите деца деликатна забите и непцата со меки Силиконски четка главата.На U-облик на четка за заби е внимателен подарок за децата, охрабрувајќи ги да се развие добра навика на чистење на забите редовно.ефикасно чистење на забите со забавни ликови да им помогне да се ублажи деца во создавање доживотно здрави навики и можат да избираат според своите параметри.Опис : Поради симпатична цртан филм форма и лесен дизајн, четка за заби е може добро да се привлечат децата вниманието за да ги доведе до сакам четкање на забите и е лесен за контрола, во исто време, тоа може да се развие нивната навика на четкање заби.Нашите заби е со U-тип на главата и услужни влакната, што може да биде 360 степени длабоко чистење на забите и непцата се грижат, како и да е совршен подарок за вашите деца.Направен од висок квалитет со силиконска и АБС материјал, четка за заби е еко-пријателски и им овозможува на децата да го користат безбедно.Постојат две различни големини за вашиот изберете : обични справи и круг се справи.Таа е погодна за деца од 2-14 години.Точка Име : Младата Toothbrush Material : Силикони,ABSSuitable Возраст : 2-14 Години Old Features : Пренослив, рачен, U-shaped Size Детали : Обични Рачка : 12cm x 6.2 х 4.5 cm/4.72" x 2.44" x 1.77" (Прибл.)Круг Рачка : 13cm x 5.7 х 4.5 cm/5.12" x 2.24" x 1.77" (Прибл.)Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Младата Четка за заби.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите