.

.

YYUNG 1Pack Надворешниот Дијаметар 17 см Ултра-Тенок Вдлабнати Осветлување 18W 3000K-6000K со Раскрсницата Кутија LED Светилки бел ден Затворен Таванот Светлото во Спалната соб?

YYUNG 1Pack Надворешниот Дијаметар 17 см Ултра-Тенок Вдлабнати Осветлување 18W 3000K-6000K со Раскрсницата Кутија

мислење на клиентот:

DEN 1628.40
Достапност
Во достапна форма

➤【 IC Оценет 】Оваа Ultral тенка Canless Светла е по природа се заштитени lunimare, таа е наведена како IC оценет светла, може да биде нула растојание до топлинската изолација, на тој начин многу тесен таванот простор на е enought. ➤【ЕДНОСТАВНА ИНСТАЛАЦИЈА】 - Нашите влажна оценет Тенок Downlights доаѓаат опремени со раскрсницата кутија, што значи дека тие не треба да.Оваа инсталира брзо.Се сече отвор во таванот до големината потоа свитка пролет натоварени во загради додека турка во дупка. ➤【Мазна Затемнување】 : Компатибилен со поголемиот дел од нежните на пазарот, ќе може непречено слабо овој тенок вградна светилка. ➤【Предложи Простор Одговара】 : современите светлосни тела е совршен за внатрешна foyer, дневна соба, трпезарија, спална соба, скалило, ходникот, заводот. ➤【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】 : Услуги на Клиентите Задоволство Гаранција.Ние бидете сигурни дека секој производ 100% со квалитет проверка.Она што е уште поважно, Ние 24 ЧАСА по-продажбата на услугата!.Ви благодариме за посетата на YYUNG осветлување продавница, и се надевам дека нашите производи ќе ги задоволи вас.Боја : Бела Светлина-6000k【Спецификации】 : Wattage : 18 WLight Извор:LEDVoltage : AC 220 VMaterial:Акрил, aluminum Lumen : 80 LM/WColor : Топло бела (3000 K) , Кул бело (6000 K) , Неутрална светлина (4000 K)Осветлување карактеристики : Не-Dimmable Beam Агол : 120°Тежина : 580 g Package вклучува : 1 x LED вдлабнати downlight Wide Опсег на Примена : Погоден за дневна соба, скалило, ходникот, хотел, канцеларија, сала за состаноци, библиотека, КТВ, визба, стоковна и на многу други места.Ние се стремиме да се постигне 100% задоволството на клиентите.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Нашата цел е да се одговори во рок од 24 часа, вклучувајќи и викенди и празници, и ние дефинитивно ќе ви даде задоволително објаснување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите