.

.

omarando Заштитни Случај за Nintendo Прекинувач (OLED модел) , Мека TPU Случај ,со Калено Екран Заштитник,Прилагодлив Конзола Стојат и Палецот Зафат (Проѕирен Црн)

omarando Заштитни Случај за Nintendo Прекинувач (OLED модел) , Мека TPU Случај ,со Калено Екран Заштитник,Прилагодлив

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

【Додатоци Поставите Пакет се Вклучени】1x TPU Заштитни Случај ,1x Калено Стакло Екран, 6x Палецот Костец Капи,1x Adjustable Конзола Застане. 【 Целосна Заштита 】TPU Заштитна Задниот Капак за да се користи на Nintendo Switch OLED Модел ,Овој случај е направен од посебно со шок-абсорбента флексибилни анти-нула TPU материјал, го штити вашиот уред од секојдневниот испакнатини, паѓа, паѓа, гребнатини, прашина, и отпечатоци, кои се овозможува тоа да биде лесно да се соблече брзо секогаш кога ќе треба да се клупа.За подобра заштита, оваа задебелена TPU заштитни случај школка не поддржува полнење на оригиналниот клупа. 【Висок Квалитет】Switch OLED Заштитни Случај е направен од високо-квалитет TPU да обезбедува подобра заштита и поудобно во костец.безбеден и еколошки, носат-отпорни, antifingerprint.Да се заштити конзола назад и на страна На Nintendo switch OLED случај карактеристики специјално поставени cut-outs, достапна до сите делови на прекинувач. [Лесно да се Инсталира и Едноставен Дизајн] - Совршено лесна инсталација, лесно да се вклучи и исклучи.Сите cutouts се лесен пристап до сите порти и копчиња. [Мулти-функција конзола стојат] Постои конзола стојат во пакет, кој е компатибилен со ПРЕКИНУВАЧ и мобилни телефони.Тоа може да се прилагодат во различни агли.Тоа може да биде наполнета кога се користи, и може да се здипли кога се чуваат.omrando е посветен на развој, производство и продажба на видео игра accessoriesomarando Заштитни Случај за Nintendo Прекинувач (OLED модел) , Мека TPU Случај ,со Калено Екран Заштитник,Прилагодлив Конзола Стојат и Палецот Зафат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите