.

.

EARISE D61 Плус Bluetooth Звучник со RGB Светла, Безжичен Преносен Звучник со TWS, 12Ч Изведба, HD Стерео Звук за Надворешна Патување Партија

EARISE D61 Плус Bluetooth Звучник со RGB Светла, Безжичен Преносен Звучник со TWS, 12Ч Изведба, HD Стерео Звук

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Неверојатна Светла Шоу - Mesmerize вашиот толпата со динамичен светлина покажуваат дека ора да се победи.Со уникатен дизајн, целиот се справи со што е исполнет со шарени светилки, дозволувајќи им на виножитото lights (светла) за танц во вашите раце.Кул LED светла ќе скокаат со музика мелодија, донесе повеќе виталноста на вашата музика!.Мала, Но Гласна - Како и секогаш на висок квалитет на звук, со користење на 5 W внатрешни магнетни рог, D61 не ќе биде искривена, дури и во најголем обем.Со DSP технологијата, се елиминира бучавата проблеми, мали звучници, исто така може да се направи зголемените звук.TWS Безжично Спарување - Еден клик за да го отворите двојна стерео гласен звук!Безжичен звучник е опремен со TWS функција, тоа е многу лесно да се спарите двата D61/D61 Плус звучници со Bluetooth режим.На звук и светло синхронизирате помеѓу 2 звучници за беспрекорно невиден стерео искуство.Мулти-функција Connection - Напреден Bluetooth 5.0, го прави лесно да се поврзете било уреди опсег до 32ft и да се добие континуиран звук во секоја ситуација.Исто така, поддршка на ТФ / SD картичка внесување на текст, и 3.5 мм ПОМОШЕН текст.FM радио режим е на располагање премногу.Погоден за Сите Прилики - Изградена-во висок капацитет на батеријата, на говорникот го задржува забава случува цела ноќ во текот на еп музика светлосно шоу. (Исполнување е утврдено од страна на јачина на звук, светло, и аудио содржина) може да се примени до видео, игри, забави, дружења, барови, дома, на отворено, патување, кампување, пикник, и пешачење, итн.Dual Bluetooth / USB Конекција.Со DJ Миксер.Со Таблет Држачот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите