.

.

cdbz На Нов 4-во-1 Мулти-Функција Автомобил Чаша Носителот, Мулти-Функција Автомобил Вода Чаша Носителот, 360 степени Ротирачки Автомобил Чаша Носителот, со Автомобил К?

cdbz На Нов 4-во-1 Мулти-Функција Автомобил Чаша Носителот, Мулти-Функција Автомобил Вода Чаша Носителот, 360

мислење на клиентот:

DEN 863.76
Достапност
Во достапна форма

[4 во 1 дизајн] заградата е мал во големина и во голем капацитет, за целите на заштеда на простор во автомобил, тоа може да се одржи 4 пијалоци во исто време.Answer : ___________________________ Note : Оваа чаша носителот не е погоден за особено витка телото да се осигура дека на купот на тоа ќе не врвот над кога возите.Па како да не предизвика непотребни проблеми. [Простор за заштеда] база на купот на држачот може да ротира 360 степени слободно.Позицијата може да се прилагоди според телото простор.Ова 4-во-1 автомобил чаша носителот ќе се направи полесно за вас да се најде падна телефони, кредитни картички, пари, клучеви, пари, пенкала, паричници, итн.помеѓу седиштето и на централната конзола. [Ротирачки дизајн] Постои rotatable повлечете го на дното на чашата носителот на место на купот на телото, што може да биде цврсто фиксиран.Адаптерот е најсоодветен за шишиња/чаши со дијаметар од 3.0"-5.9", и одговара на повеќето 20 мл вода во шишиња.Од автомобил шише кафез е само 2.44 во висока, препорачливо е да не чувајте чаши или kettles кои се премногу високи. [Важат за повеќето модели] Оваа дополнителна автомобил чаша носителот extender е погоден за повеќето модели, само неколку модели со екстремно тесен првенство позиции не се применуваат. (Погоден за круг чаша носителот на каналите). [Лесен за употреба] Лесно да се инсталира и користи, на дното на чашата носител е лесно утврден од страна ротирање на knob, и отворена позиција на купот на носителот може да се прилагоди според автомобил модел да уживаат во храна и пијалаци.Спецификација на Производот боја : црна Производ големина : 8.77 инчи долго Материјал : ABS пластика pack 4 во 1 Автомобил Чаша Носителот Extender Адаптер за во Автомобил ѓубре складирање торба инсталација метод : 1. Инсталиран во купот на носителот на оригиналот, на автомобил 2. Најдете соодветна чаша носителот, потоа се приспособат на база на купот на носителот на соодветна позиција, а потоа го стави во оригиналната автомобил чаша носителот, и конечно ротирање на купот на носителот да го исфрли на фиксна клуч во базата се додека не се фиксни.Карактеристики : 1. Еден-на-два дизајн, може да се направи подобра употреба на просторот 2. На еластична структура на внатрешниот ѕид на купот на држачот може да го реши проблемот на купот на тресење. 3. Направени од високо-квалитетна ABS пластика, стилски и прецизни изглед Претпазливост : Потврдете дека инсталацијата не ќе влијае возач е безбедно возење.Ве молиме да се стегне капа цврсто и по пиењето на вода за да се спречи течноста од sloshing надвор од шишето кога кочница одеднаш е трајлер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите