.

.

KUIDAMOS Воки Токи, UHF 400-520MHz Рационализација Изглед Преносни Радија Воки Токи VHF 136-174 за Автомобил

KUIDAMOS Воки Токи, UHF 400-520MHz Рационализација Изглед Преносни Радија Воки Токи VHF 136-174 за Автомобил

мислење на клиентот:

DEN 1648.80
Достапност
Во достапна форма

Мали димензии и лесен, лесен за носење и употреба.Теоретски комуникација на далечина до сса 10 километри, не се грижи за растојание.Опремен со силни, флексибилни и издржливи кабел лесен за употреба.Усвојување на високо квалитетни АБС материјал да се донесе подобро користење на искуство.Тоа карактеристики рационализација изглед, удобен зафат и јасен звук перформанси.Функција : 1. Усвојување на високо квалитетни АБС материјал да се донесе подобро користење на искуство.2. Мали димензии и лесен, лесен за носење и употреба.3. Опремен со силни, флексибилни и издржливи кабел лесен за употреба.4. Тоа карактеристики рационализација изглед, удобен зафат и јасен звук перформанси.5. Теоретски комуникација на далечина до сса 10 километри, не се грижи за растојание.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Рака Mic Material : ABSColor : Како Слики Прикажани Фреквентен Опсег : VHF 136-174,UHF 400-520 MHz Theoretical Комуникација на Далечина : 10km Power : 15 WInterface : Rj45 Selected Повици : Група и групата на повици Пакет Листа : 1 x Рака Mic Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Клучни карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hand Mic
Material:
ABS
Color:
As Pictures Shown
Frequency Range:
VHF 136-174,UHF 400-520MHz
Theoretical Communication Distance:
10km
Power:
15 W
Interface:
Rj45
Selected Calls:
Group and group calls
Package List:
1 x Hand Mic :
1. Please allow 1‑3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Им се допаѓа и на купувачите