.

.

DeVoNe Бебе Фах Шетач Детска Играчка, Храна, Вода Носителот Водоотпорен Преносни Складирање Додатоци (40X35X5cm, Розова)

DeVoNe Бебе Фах Шетач Детска Играчка, Храна, Вода Носителот Водоотпорен Преносни Складирање Додатоци (40X35X5cm,

мислење на клиентот:

DEN 1164.00
Достапност
Во достапна форма

Совршен за пијалоци и грицки,Пренослив.Прилагодливи назад рака држи фах обезбедени за деца.Контура дизајн се вклопува удобно на дете половината и придава лесно да автомобил места.Мека foamy фах чува децата од повреда на себе на хард агли.Поле на примена : столче, Шетач, Дома, Бебе Кабриолет, Патувања, итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите