.

.

Батеријата Складирање Носителот, Convinient Ефективни Батерија 18650 Висока Структурна Сила 3 Слот со Пролетта за Батеријата Обвивка за Заклучување на Батеријата

Батеријата Складирање Носителот, Convinient Ефективни Батерија 18650 Висока Структурна Сила 3 Слот со Пролетта

мислење на клиентот:

DEN 294.96
Достапност
Во достапна форма

Држачот има низок отпор севкупната и да може ефективно да ја намалат потрошувачката на енергија со отпад.Опремени 2 жица на различни бои за јасно разликување.Базата може да се одржи 3 еез на 18650 батерии.Направени на добар материјал на висока структурна сила.Опремени со пролетта за заклучување на батеријата во позиција.Опремени со пролетта за заклучување на батеријата во позиција.Базата може да се одржи 3 еез на 18650 батерии.Направени на добар материјал на висока структурна сила.Држачот има низок отпор севкупната и да може ефективно да ја намалат потрошувачката на енергија со отпад.Опремени 2 жица на различни бои за јасно разликување.

Клучни карактеристики

Item Type:
Battery Case
Color:
Black 
Slot:
3
For 18650 Battery :
Size:
76.34 x 61 x 20.79mm / 3.01 x 2.4 x 0.82in
Connection Type:
Serial Connection
Not Including Battery :
Package List:
5 x Battery Case :

Им се допаѓа и на купувачите