.

.

MagiDeal Ѕид поштенско Сандаче со Копче за Заклучување Водоотпорен Надвор Пост Кражба безбедност Голем Железо Уметност Пастирски Стил Ретро Метал Градина Оркестарот

MagiDeal Ѕид поштенско Сандаче со Копче за Заклучување Водоотпорен Надвор Пост Кражба безбедност Голем Железо

мислење на клиентот:

DEN 2109.84
Достапност
Во достапна форма

Ѕидот монтирани пошта е направен од висок квалитет на железо, ' рѓа отпорен и издржлив, обезбедување на максимална заштита од корозија или триење.Пастирски ретро поштенско сандаче ѕид-монтирани весник кутија со заклучување, со цел да се обезбеди јасна и гроздобер стил за вашето писмо собирање стилови.Мулти сцена : се користи за тремот на влезната врата на отворено farmhouse, на ѕидот на градина или соба, ретро пошта кутија брзо ќе додадете некои носталгија и да стане добредојдовте прилог на сите украси.Тоа е исто така многу погодни како место за складирање на алатки во гаража.Совршена Големина : големината на овој пошта е : 31x7x31.5cm(12.20x2.76x12.40inch), На голема големина обезбедува ова сандаче со многу значителни способност да се лесно да се одржи mail пораки, писма, весници, па дури и списанија.Одлично за секојдневна употреба во различни домови или за комерцијални апликации.Лесен за инсталација : Со три дупки на задниот дел, може да биде лесно и цврсто закачени на ѕидот, барака, портата или гаража.Опис : - ѕидот монтирани пошта е направен од висок квалитет на железо, ' рѓа отпорен и издржлив, обезбедување на максимална заштита од корозија или триење. - Пастирски ретро поштенско сандаче ѕид-монтирани весник кутија со заклучување, со цел да се обезбеди јасна и гроздобер стил за вашето писмо собирање стилови. - Мулти сцена : се користи за тремот на влезната врата на отворено farmhouse, на ѕидот на градина или соба, ретро пошта кутија брзо ќе додадете некои носталгија и да стане добредојдовте прилог на сите украси.Тоа е исто така многу погодни како место за складирање на алатки во гаража. - Совршена Големина : големината на овој пошта е : 31x7x31.5cm(12.20x2.76x12.40inch), На голема големина обезбедува ова сандаче со многу значителни способност да се лесно да се одржи mail пораки, писма, весници, па дури и списанија.Одлично за секојдневна употреба во различни домови или за комерцијални апликации. - Лесен за инсталација : Со три дупки на задниот дел, може да биде лесно и цврсто закачени на ѕидот, барака, портата или гаража.Спецификација : - Материјал : Железо and Aluminum Package Вклучува : 1 Парче Wall-Mount поштенско Сандаче(со брава и Клуч)Забелешка : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Клучни карактеристики

- Material:
Iron andAluminum
Package Includes:
1 Piece Wall-Mount Mailbox(with lock and Key) :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :

Им се допаѓа и на купувачите