.

.

Огледала LED Кабинет, Круг Ѕид-Монтирани Бања со Складирање Кабинет, Цврсто Дрво Бања Медицина Кабинет, High-Definition Шминка (Боја : Дрво Боја, Големина : 7070cm)

Огледала LED Кабинет, Круг Ѕид-Монтирани Бања со Складирање Кабинет, Цврсто Дрво Бања Медицина Кабинет, High-Definition

мислење на клиентот:

DEN 1404.00
Достапност
Во достапна форма

★【Едноставни и стилски】огледало кабинет усвојува стилски, луксузен и складирање дизајн, мазна огледало површината, јасно текстура, едноставни и стилски, што го прави вашиот дом полн со топлина и убавина и на луѓето им дава чувство на удобност. ★【Складирање функција】огледало кабинет може да биде поставена и може да се сместат козметика, бања производи и други производи.Складирање е едноставен и лесен, и тоа е чиста и уредна. ★【Инсталација и Употреба】-Огледало кабинет огледало може да биде лесно да се отвори со туркање и влечење.На задната страна на огледалото кутија има виси дупка дизајн, кој може безбедно да се инсталира било каде и е многу стабилна. ★【Применливи Сцени】-огледало кабинет е погоден за дневна соба, спална соба кревет, тоалет, облекување маса, итн.Тоа може да се постави било каде, стилски и убави. ★【Добра Услуга】Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние активно ќе одговори на вашите прашања и да се обезбеди најдобра услуга.ви благодариме за доаѓање!. ★Можете да ја користите оваа убава огледало кабинет во бањата или во ходникот.Силна е неговата практичност нагласи.На high-definition сребро огледало обезбедува различни детали, како и вграден во удобен решетката да бидат уредни и уреден.★Обемот на application The огледало кутија може да биде ставен во бањата или балкон.Поради неговата hygroscopicity, огледало кабинети, исто така може да се користи во други влажни средини, како што се подруми или гаражи.★Детали за производот★Огледало кабинет материјал : сите цврсто дрво/сребрена огледало★Тежина на огледало кабинет : 10 KG★Стил карактеристики : едноставен, модерен★Големина опис : 50*50cm (19.6*19.6 во), 60*60см (23.6*23.6 во), 70*70cm (27.5*27.5 во)★Забелешка : Со цел да се продолжи работниот век на огледало кутија, ве молиме избришете ја со крпа редовно да ја одржуваме чиста и сува.★Фабрика директни продажби : доаѓањето време е во рок од 7 до 20 работни денови, а и времето за испорака е 1 до 2 дена.★Ние само се продаваат производи како што се огледало кабинети, не ЛЕР цевки.★Големина вовед : прирачник за мерење на производ големина, ве молам прости грешката на 1-3 CM.★Ние имаме многу слични производи, ве молиме кликнете на за да влезете во нашата продавница, ние ќе ви покаже уникатни стилови и специјални производи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите