.

.

Целосна Замена Додатоци Комплет во Собата за Возрасни

Целосна Замена Додатоци Комплет во Собата за Возрасни

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Дојде со сет за полнење.Погоден за домашна употреба и лесно да се постави.Погоден за повеќето стандардни компресор машина.Повторна употреба нив, кога ќе се исчисти по нив се користи за да ги зачувате вашите пари.Трајни и високо-квалитетни материјали.Овој објект е погодна за возрасни и може да се користи по чиста нив.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите