.

.

kewaii Преносни Влажно Ткиво Торба Покрие, Обновливи и refillable Лични Патување Ткиво Фармацевт Кутија (Црвени точки)

kewaii Преносни Влажно Ткиво Торба Покрие, Обновливи и refillable Лични Патување Ткиво Фармацевт Кутија (Црвени

мислење на клиентот:

DEN 167.76
Достапност
Во достапна форма

Совршен надворешен партнер : најлон прстен, висок капацитет, лесен дизајн, погодна за внатрешна и надворешна употреба.Овие предмети може да се носи на зглоб или прикачени насекаде, како што се пелена кеси, колички, ранци и purses за да се олесни отворено патување.Кожата-пријателски материјал : одлично рака чувство.Направи на безбеден материјали, дебели, еколошки и BPA-free; одлично изработка и квалитетни материјали може да се спречи производ истекување или гребење.Идеална големина : соодветна големина, голем капацитет.Мајки можат лесно и брзо да се исчисти совршен дизајн.Обновливи и refillable : пополнете го торбичка како што е потребно, можете лесно може да го носи вашиот омилен влажни брише со тебе, нема потреба да се купи мал и економски патна торба.Дизајн : Тоа е погоден за повеќето видови на влажни брише.Постои патент за заклучување на врвот, и пластични усна може да се користи да се повлече од вашиот брише.Тоа е лесно да се замени со нов брише во иднина.Целокупната торба големина : 24.2 cm * 14cm Високо-квалитетни материјали : направи на ЕВА, дебела, висока-квалитет, не-токсични, BPA-free материјал, нема да излегуваат во јавноста или се скрши, да се задржи брише влажна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите