.

.

Тастатура Случај за Ipad Воздухот 4 10.9 Инчен 2020 Година, Стои Случај Покрие со Монтажни Безжична Тастатура и Глушец, со Изгради-во Молив Holde,DaGreen (Боја : Црна)

Тастатура Случај за Ipad Воздухот 4 10.9 Инчен 2020 Година, Стои Случај Покрие со Монтажни Безжична Тастатура

мислење на клиентот:

DEN 590.40
Достапност
Во достапна форма

[Компатибилност]Наменети за i Pad Воздух (4та генерација) 10.9 2020 Модел : A2072/A2316/A2324/A2325. Не за други i Pad модели.Ве молиме внимателно проверете го бројот на моделот на задната страна на вашиот таблет.Безжична Bluetooth тастатура за i Pad 10.9 инчен може да биде обвинет за 1 час и може да се режим за 30 дена. [Тастатура случај со молив носителот]Нашата тастатура случај за i Pad 4 генерација 2020 изградена-во i Pad молив носителот, лесно може да го носи вашиот молив со вашиот уред (молив не се вклучени).Поддршка Молив 2 генерација адсорпција полнење. [Топлина ослободување ножици копче на тастатурата се чувствува тивко и мазна?Молив преку Поврзани Функции : Безбедно чување на вашите Молив (2 Генерација), или да го закачите на таблета за безжично полнење преку магнетни адсорпција?Брзо топлина дисипација заштита : заштитни случај внатрешниот слој е на саќе мрежа шема перница дека ослободува повеќе од 80% hotness од i Pad случај, да се спречи прегревање на повеќе i Pad батеријата над 30% живот?Авто Разбуди / Сон : се Одвиваат да се разбуди и брзо да спијам, лесен за употреба и ефикасно да се продолжи вашиот уред е услуга life If не сте задоволни со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.За повеќе поврзани со детали за производот, ве молиме да пребарувате за "PYUHBBRSS".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите