.

.

Камерата Филтер за Боја Филтер за Боја Филтер Прилагодливи Тебе Тебе red Blue Green Портокал Пурпурна Жолта Камера Додатоци за Заштита на Леќите на Филтер (Калибар : 52mm, Б?

Камерата Филтер за Боја Филтер за Боја Филтер Прилагодливи Тебе Тебе red Blue Green Портокал Пурпурна Жолта

мислење на клиентот:

DEN 441.12
Достапност
Во достапна форма

Филтерот е поставена на ротирачка рамка, па ќе бидете во можност да ја ротирате боење на кој било дел од вашиот имиџ.Давајќи им на вашите пејзаж и текстура на кожата повеќе шарени допир.Сосема нов и висок квалитет,оптичко стакло и метал рамка.Совршен за менување на расположението на слика.Обезбеди комплетна боја транзиција за непречено меша ефект.Одлично за фотографирањето на небото,на зајдисонце,на розова облак,езерото, вода итн.Опис : дизајн на постепено намалување во близина на центарот на филтерот овозможувајќи акцент на foregrounds или потекло.Боја на леќата постепено згаснува надвор, па границата меѓу обоени и транспарентен делови на леќата не ќе стане очигледна, дури и со објективот отворот престана надолу.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите