.

.

високи Перформанси 1PK CF287X 87X Тонер Кертриџ Компатибилен со Laserjet M506x MFP M527dn Про M501 M501dn Печатач Додатоци

високи Перформанси 1PK CF287X 87X Тонер Кертриџ Компатибилен со Laserjet M506x MFP M527dn Про M501 M501dn Печатач

мислење на клиентот:

DEN 1072.80
Достапност
Во достапна форма

На производ ги користи најдобрите квалитетни материјали, можете да го користите подолго време.Инсталација и отстранување е многу едноставно, можете брзо да го замени тоа, ве молиме да обрнете внимание на конекторот за да се осигура дека тоа е правилно поврзан на вашата машина.Обемни испитувања се врши пред да замине на фабрика за да се осигура дека секој еден е совршен.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Состојба : оригиналот.Ве молиме да го проверите производот модел за да бидете сигурни дека ќе се избере точниот model1 PK CF287 X 87 X Тонер Кертриџ компатибилен со Laser Jet M506x MFP M527dn Про M501 M501dn Product Description Condition : original It е сертифицирана со ISO 9001 и ISO 14001 Item : Бренд оригинални Премиум Компатибилен За HP CF287 X Висок Принос Тонер Cartridge Model : CF287 XColor : Black Shelf Живот : 2 Years Page Принос : 18,000 страници при 5% покриеност(Вистински тонер принос се разликува со користење, графика печатени и услови на животната средина.)Компатибилен печатач листата : HP Laser Jet Pro M501 HP Laser Jet Pro M501dn HP Laser Jet Pro M501n HP Laser Jet Enterprise M506 HP Laser Jet Enterprise M506n HP Laser Jet Enterprise M506dn HP Laser Jet Enterprise M506x HP Laser Jet MFP M527c HP Laser Jet MFP M527dn HP Laser Jet MFP M527f HP Laser Jet MFP M527z.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите