.

.

iPhone 12 про случај, Наменета за iPhone 12 Случај,Солиден Двоен Слој Анти-Нула Shockproof Капка Заштита Капак (i12-6.1, Црна)

iPhone 12 про случај, Наменета за iPhone 12 Случај,Солиден Двоен Слој Анти-Нула Shockproof Капка Заштита Капак

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со IPhone 12/IPhone 12 Про 6.1 инчи 2020 објавени.НЕ е компатибилен со : IPhone 12 Мини (5.4 инчи) / IPhone 12 Про Макс (6.7 инчи).Прецизни cutouts им даде пристап до сите порти.Нашите iphone 12 shockproof Случај е направен за безбедно Материјали,со што се намалува работи кои не се добри во нашиот секојдневен живот ефикасно и помага да се задржи вашиот случај чисти.Нашиот безбеден состојки се, всушност, изграден во случај себе, нудејќи долготрајна заштита.Воскресна рабови околу екранот на камерата леќи на камерата на i Phone 12 случај помогне да се заштитат против гребење.Оваа i Phone 12 про телефон случај е дизајниран со Тешко PC + Мека TPU, двоен слој случај, кој е тешка должност и обезбедува двојна заштита, заштита на телефонот поефикасно од влијанието на гребење,инциденти и случајно се откажат.Прецизни cutouts за подобрен пристап до сите порти, копчиња, камери, звучници, и mics се обезбеди брз пристап и повратни информации.i Phone 12 про случај, Наменета за i Phone 12 Случај,Солиден Двоен Слој Анти-Нула Shockproof Капка Заштита Капак.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите