.

.

Lnrueg Earring Смола Комплет Мувла: Накит Одлуки Епоксидна Мувла Фитили Earring Pendant Силиконски Калап DIY рачно изработени Силика Гел Модел Домашен Виси Шарм Кристал Калапи Ум

Lnrueg Earring Смола Комплет Мувла: Накит Одлуки Епоксидна Мувла Фитили Earring Pendant Силиконски Калап DIY

мислење на клиентот:

DEN 513.60
Достапност
Во достапна форма

Како подарок Се : dangle earring смола мувла може да се користи како подарок за вашите пријатели, да уживаат во забавата на DIY.Големина : L*W : 13.5*12.2 cm(5.31*4.80 во).Материјал : earring pendant мувла е направен од силикон, кој е издржлив за долго време се користи и лесно да се demold.Мулти-цел : Покрај одлуки earring привезоци, накит pendant силиконски калап може да се користи за правење ѓердан привезоци, нараквица приврзоци и други мали занаети.Примена : : earring епоксидна мувла може да се користи за правење стилски earring привезоци, можете да додадете сјај, цвет, налепница, лежиште и други додатоци да се направи уникатен earring приврзоци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите