.

.

1200mAh Замена на Батеријата за Bosch 738, CT-COM 147, CT-COM 157, СТ-COM 214, CT-COM 311, CT-COM 314, СТ-COM 316, CT-COM 347, СТ-COM 358

1200mAh Замена на Батеријата за Bosch 738, CT-COM 147, CT-COM 157, СТ-COM 214, CT-COM 311, CT-COM 314, СТ-COM

мислење на клиентот:

DEN 2364.00
Достапност
Во достапна форма

Производот има положено CE/Ro HS/ISO9001 безбедност и квалитет на сертификација.Компатибилен Модел Бр. : 738, CT-COM 147, CT-COM 157, СТ-COM 214, CT-COM 311, CT-COM 314, СТ-COM 316, CT-COM 347, СТ-COM 358. Батерија Тип : Ну-МЗ|Напон : 3.6 V|Капацитет : 1200m Ah|Димензија : 50.46 x 40.32 x 14.54 mm. 30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Преглед : Има положено CE/Ro HS/ISO9001 безбедност и квалитет на сертификати.Висок квалитет, висок капацитет, акумулатори.Деталите за Составот : Ну-MHOutput Volts : 3.6 V Капацитет : 1200m Ah Димензија : 50.46 x 40.32 x 14.54 mm Condition : 100% Сосема НОВ Гаранција : 30 дена Гаранција за враќање на Парите и 1 Година Гаранција.Компатибилен Модел БР. : Bosch738, CT-COM 147, CT-COM 157, СТ-COM 214, CT-COM 311, CT-COM 314, СТ-COM 316, CT-COM 347, СТ-COM 358.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите