.

.

Пилешко Намирници Торба Држачот за Организација,Пилешко Намирници Торба,Цртан филм Пилешко Ѓубре Торба Фармацевт Организатор,Креативен Виси Складирање Торбичка

Пилешко Намирници Торба Држачот за Организација,Пилешко Намирници Торба,Цртан филм Пилешко Ѓубре Торба Фармацевт

мислење на клиентот:

DEN 2124.00
Достапност
Во достапна форма

Премиум Материјал-намирници торба држачот за пластични кеси е направен од високо-квалитет на платно ткаенина,без мирис,услужни и издржливи.Тоа е многу лесно да се чисти.Ѓубре торба решетката може да се употребуваат лесно,помага да се организира пластични кеси низ дома,го намалува ѓубре,и е многу еколошки.Голем Капацитет Дизајн-Оваа Симпатична пластична кеса носители за намирници кеси има големина на 65cmx25cm/25.59inchesx9.84inches,кои можат да се сместат голем број на пластични кеси,која може да помогне да се реши складирање проблеми и да се задржи подалеку од неуредна средина.Цртан филм Пилешко Пластична Кеса Носители Дизајн-Нашите пластична кеса носителот се во облик на цртан филм пилешко,што е многу симпатична.На дното на ѓубре торба носител е дизајниран со еластична drawable за лесен пристап до внатрешниот торба,која носи голема погодност за вашиот живот.Лесно Да се Чисти-Оваа Симпатична Пластична Кеса Носителот може да се рециклираат,и Цртан филм Пилешко Ѓубре Торба Фармацевт Организаторот може да остане во првобитна состојба, по период на употреба.По подолг период на употреба,Виси Рециклирање Пластика Кеса Сортирање Перниче е многу погодно за вас да се исчисти.Виси Рециклирање Пластика Кеса Сортирање Торба ќе не трошат многу енергија и да ви обезбеди лесен начин на живот.Мулти-Цел-пластични намирници торба носителот може да се одржи голем број на пластични кеси за да ви помогне да се држат настрана од нередот,симпатична Цртан филм пилешко дизајн,Нашиот намирници торба фармацевт има доволно простор за складирање на вашиот ѓубре кеси,пластични кеси,шалови,чорапи,headbands,се соочуваат со маски и underclothes.Со тоа,вашиот дом ќе биде многу почиста од сега па натаму.Ѓубре Торба Носителот Цртан Филм Пилешко Симпатична Смешно Чување Дома Автомобил Сортирање Торба.Опис : Премиум Материјал : Пластични ќеси држачот е изработен од 100% платно ткаенина,без мирис, услужни и издржливи.Fadeproof и може да се мие со рака или со машина.Голем Капацитет : Нашата намирници торба фармацевт има доволно простор за складирање на вашиот ѓубре кеси,пластични кеси,шалови,чорапи,headbands,се соочуваат со маски и underclothes.Различни Цели : Нашите големи намирници кеси носителот може да складирање на вашата шопинг кеси,пластични кеси.Еко-Пријателски&Премија : Нашата пластична кеса носители за намирници кесички се направени од високо-квалитет на платно,кои се трајни и не ќе се истроши лесно.Карактеристики : Материјал : Canvas Size : како shown Color : црвениот плоштад/бело/црно и бело точки/сино/црна плоштадот/зелена/црвена dots Note : се Должи на разликата во осветлувањето и поставки на екранот,бојата на овој објект може да биде малку поинаков од сликата.Поради различни рачни мерни методи,ве молиме оставете малку различни големини.Пакетот Содржи : 1pcs x Пилешко Намирници Торба .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите