.

.

Grafken Автомобил Тело Автомобил Дент Puller, Комплет, Дент Смена, од Суштинско значење Автомобил Алатки за Автомобил Дент Поправка и Метална Површина Дент Отстранување

Grafken Автомобил Тело Автомобил Дент Puller, Комплет, Дент Смена, од Суштинско значење Автомобил Алатки за

мислење на клиентот:

DEN 624.96
Достапност
Во достапна форма

Широк спектар на апликации : екстракција комплет е погоден за повеќето големи учениците.Во споредба со телото поправка продавници, дент поправка колекции може да те спаси многу пари, и нашите боја-бесплатно дент отстранување алатка за полнење може да ви помогне во поправка на автомобил со себе.Лизгачки чекан тип на забот extractor усвојува ергономски лост дизајн, кој е ефикасен и работната енергија.Висок квалитет : Т-бар дент puller е направен од висок квалитет на алуминиум легура.Контакт делови на телото се прецизност завиткани со висок квалитет на гума за да се избегне оштетување на оригиналната боја.Пакетот вклучува : 1 парче x слајд hammer18 x сина лепак шини.Услуги на клиентите-ве Молиме прочитајте ги оперативни инструкции внимателно пред употреба, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние сме професионален тим да ви помогне да работат.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Таа е направена од алуминиум легура за голема сила и издржливост.Се користи како слајд чекан адаптер или влечење на славина за лесна контрола и се повлече.Суштинска компонента за реставрација на забите, тоа директно го заменува скршени заби.Лесно да се инсталира, нишка големина е m10 за најдобра апликација.Спецификација : Материјал : алуминиум alloy Color : како shown Type : M10 Size : како што е прикажано во image Weight : 0.23 kg The пакетот вклучува : 1 парче x слајд hammer18 x сина лепак шини.

Клучни карактеристики

Material:
aluminum alloy
Color:
as shown
Type:
M10
Size:
as shown in the image
Weight:
0.23 kg
The package includes:
1 piece x slide hammer :
18 x blue glue rails :

Им се допаѓа и на купувачите