.

.

Жените Висока Waisted Joggers со Џебови во Јога Панталони за Водење Дневна

Жените Висока Waisted Joggers со Џебови во Јога Панталони за Водење Дневна

мислење на клиентот:

DEN 623.76
Достапност
Во достапна форма

80% Полиестер, 20% Spandex.Уживање во најновите модни со овие joggers направена од удобен leggings ткаенина.Лесна висока waisted дизајн обезбеди подобро стомак контрола.Четири-насочно водат & форма на задржување.Мазна на допир & бестежин & анти-lint.Дизајниран за Јога/Travel/Дневна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите