.

.

1 мл Килибар МИЛЕНИЧЕ Бостон Круга w/ Црна Фина Магла Распрскувачи

1 мл Килибар МИЛЕНИЧЕ Бостон Круга w/ Црна Фина Магла Распрскувачи

мислење на клиентот:

DEN 150.24
Достапност
Во достапна форма

Големина на : 1 мл, Вратот Крај : 20/410. Димензии : 99 (H) x 30 (D), Случај Тежина : 0.45 lb.Материјал : Килибар Полипропилен Пластика.Капа : Црна Фина Магла Распрскувачи. 12 Шишиња по Случај.Килибар МИЛЕНИЧЕ бостон круг шишиња се достапни во различни големини и се со црна полипропилен ребрести фина магла распрскувачи.Секој црна фина магла sprayer доаѓа во склопот на врвот со заштитен јасно styrene худ.Овие килибар МИЛЕНИЧЕ пластични шишиња со парична казна магла распрскувачи може да се користи во куќата на кој било производ што треба да се применат од страна на misting, како што се мириси или спреј за коса.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите