.

.

3dRose Daisy Партија Спортски Шише за Вода, 21 оз, Бела

3dRose Daisy Партија Спортски Шише за Вода, 21 оз, Бела

мислење на клиентот:

DEN 145.44
Достапност
Во достапна форма

Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на повеќето купот на сопствениците.Не се наменети за машина за миење на садови или микробранова употреба. 2 пресврт на капи - 1 лесен проток пиење spout и 1 стандард капа.Carabineer клип исто така вклучени.Обичај печатени висок сјај слика sublimated директно да бела сјајни надворешноста површината.Одговара на повеќето купот на сопствениците.Не се наменети за машина за миење на садови или микробранова употреба.Произведени во сад.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите