.

.

Antetek 可USB/TF播放太阳能充电音箱多功能蓝牙FM收音机 带手机座USB/ТФ Репродукција Соларни Полнење Говорникот Мултифункционален Bluetooth FM Радио со Мобилен Телефон Стојат

Antetek 可USB/TF播放太阳能充电音箱多功能蓝牙FM收音机 带手机座USB/ТФ Репродукција Соларни Полнење Говорникот Мултифункционален Bluetooth

мислење на клиентот:

DEN 2167.20
Достапност
Во достапна форма

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав. 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени производи за нега да ви донесе здрав живот. 包装精美,环保,保证运输安全可靠,Исклучителна пакување, заштита на животната средина, да се обезбеди безбеден и сигурен транспорт. 客服服务第一,任何问题可以联系我们,我们保证让你满意,услуги на Клиентите Прво, било какви прашања може да не контактирате, ние гарантираме за да се направи сте задоволни. 物流:我们用最安全,可靠,快速,通常15-30工作日可以签署,及少数会更长,请你谅解,Логистика : ние ги користиме повеќето безбеден, сигурен и брз, обично 15-30 работни дена може да биде потпишан, и неколку ќе биде подолго.Ве молиме да се разбере.Antetek 可USB/TF播放太阳能充电音箱多功能蓝牙FM收音机 带手机座USB / ТФ репродукција соларни полнење говорникот мултифункционален Bluetooth FM радио со мобилен телефон застане.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите