.

.

Корпата за ѓубре, Ѓубре Може да Пластични Отпадоци Корпа за Ѓубре Може да Плоштадот Отпад Бин со Капак Притиснете Тип Бања, Кујна(Сива Сини) Внатрешниот Прстен за

Корпата за ѓубре, Ѓубре Може да Пластични Отпадоци Корпа за Ѓубре Може да Плоштадот Отпад Бин со Капак Притиснете

мислење на клиентот:

DEN 2030.40
Достапност
Во достапна форма

* МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ корпата за ЃУБРЕ - Нашите корпата за ѓубре е идеален за речиси секоја пригода.Без разлика дали сте во кујна, спална соба, бања, канцеларија, па дури и вашиот студија, ова ѓубре може да е ефикасен и атрактивен прилог.Најдобрите Материјални,не-загадувачките.Идеална одбие решение за околу домот или работното место на кои е hardwearing и лесно да се чисти. ?Облик : плоштад, материјал : пластични, боја : сива сини,Применливи сцена : дома, хотел, итн., отворање и затворање на режим : притиснете тип. ?Производ големина : 145mmx280mmx185mm, 355mmx180mmx220mm.Преносни : лесен за транспорт; Депонија ѓубре и рециклирање во поголем кутии или контејнери; Оваа светлина, тенок, мулти-цел ѓубре има многу други користи во вашиот дом.Висок квалитет на изградба : трајни да се загрози-отпорна пластика и интегрирана рачка; Лесен за чистење : избрише се чистат со влажна крпа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите