.

.

2 x Хром Ефект Вшмукување Чаша Куки Лост Тип Snap Заклучување 37mm

2 x Хром Ефект Вшмукување Чаша Куки Лост Тип Snap Заклучување 37mm

мислење на клиентот:

DEN 461.76
Достапност
Во достапна форма

Прозорецот морон.Големина : 37mm.Пластика.Сребро.Разноврсна виси вшмукување чаша куки.Вшмукување Колче Кука.Корисни вшмукување колче за кујна или купатило - без дупчење, едноставно придава на вашиот tiled или стаклена површина.Идеален за монтажа божиќ светла украси и сл.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите