.

.

HMKGKJ 5kg Живина се Хранат Кофа Фидер Сад за Кокошка, Патка Птица Квалитет на Кокошки, Патки и Quail Dove Птица Внесувач

HMKGKJ 5kg Живина се Хранат Кофа Фидер Сад за Кокошка, Патка Птица Квалитет на Кокошки, Патки и Quail Dove Птица

мислење на клиентот:

DEN 7256.40
Достапност
Во достапна форма

Материјал : пластика.Боја : Црвено+ Бела.Дното дијаметар : 34cm Висина : 25cm.Спецификации : 5kg.Пакет : 2 Парчиња.Материјал : plastic Color : Црвено+ White Bottom дијаметар : 34cm Висина : 25cm Specifications : 5kg Package : 2 Pcs Notes : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.2. Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет се Вклучени : 1x Птица Feeder Easy да го користите и чиста, само треба неколку монтажни делови, лесно да се соберат, брз старт, вода , сите делови можат да бидат исчистени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите