.

.

3.7 V D018-05-8023 Замена на Батеријата за Sealife DC1000 Reefmaster DC 800 Reefmaster DC 1000 DC800

3.7 V D018-05-8023 Замена на Батеријата за Sealife DC1000 Reefmaster DC 800 Reefmaster DC 1000 DC800

мислење на клиентот:

DEN 347.76
Достапност
Во достапна форма

Целосно Компатибилен со DC1000 Reefmaster DC 800 Reefmaster DC 1000 DC800. Батеријата Спецификации : 1250m Ah, 3.7 V, 4.63 Пот.Li-ion Тип на Батерија. 500 пати на импулс празнење.Сертифицирани со ISO9001, Ro HS, CE, UN38.3, и MSDS.Целосна Наплата или Слободна Замена без Причина за 60 Дена. - Компатибилен Модел : DC1000 Reefmaster DC 800 Reefmaster DC 1000 DC800 - Компатибилен Батеријата Дел Број : D018-05-8023 Совети Пред да Купите ве Молиме потврдете го на соодветен модел и батеријата дел број внимателно пред да го купите.Ако не сте сигурни, ве молиме слободно контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите