.

.

Tennsco FBS-422-ABL Пред База Ленти за П-Линија Индустриски Клип Shelving, 42 Ширина, 2 Должина, 2 Висина, Акцентот Сина

Tennsco FBS-422-ABL Пред База Ленти за П-Линија Индустриски Клип Shelving, 42 Ширина, 2 Должина, 2 Висина, Акцентот

мислење на клиентот:

DEN 1677.60
Достапност
Во достапна форма

За П-Линија Shelving. 42" Ширина. 2" Должина. 2" Висина.Овој тип на Производ име е Tennsco FBS-422 Пред База Ленти за П-Линија Индустриски Клип Shelving, 42" Ширина, 2" Должина, 2" Висина, Акцентот Сина.Полица аглите се целосно lapped и заварени за дополнителна сила.Во комбинација со страни што се вклучат тројна наведнуваат изградба, полиците може поддршка до до 1000 кг.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите