.

.

Homyl Преносни USB Фрижидер Замрзнувач Refridgerator Пијалоци Козметички Кулер Потоплите - Црна

Homyl Преносни USB Фрижидер Замрзнувач Refridgerator Пијалоци Козметички Кулер Потоплите - Црна

мислење на клиентот:

DEN 15119.76
Достапност
Во достапна форма

* Обезбедени со USB приклучок олово, кул / off / топлина префрлете се интегрирани во USB води. * Мини USB напојува фрижидер со двете греење и ладење функции. * Чувајте ги вашите пијалаци кул / топло да пиете на вашиот КОМПЈУТЕР компјутер на страна. * Стилизирани како мини фрижидер , 19.5 см кабел Што изгледа кул за секој десктоп. * Лесна инсталација, без возачот се бара.Опис : - Стилизирана како мини фрижидер , 19.5 см кабел Тоа што изгледа кул на било која десктоп - Мини USB напојува фрижидер со двете греење и ладење функции Снабдени со USB приклучок олово, кул / off / топлина префрлете се интегрирани во USB олово - Чува вашите пијалаци кул / топло да пиете на вашиот КОМПЈУТЕР компјутер на страна - Лесна инсталација, без возачот се бара. - Совршени за на отворено активност, патување ,пешачење ,кампување и др.Спецификација : - Материјал : Пластични + метал - Color : Red; Црно - Size : Прибл. 19.4x9x9cm/7.64x3.54x3.54inch Package Вклучува : 1 парче Мини USB Fridge Choose сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите