.

.

Pukido 1PC Pumice Камен Аквариум Декорација Рок Природни Pumice Камен View - (Боја Show, Големина: 9-15cm

Pukido 1PC Pumice Камен Аквариум Декорација Рок Природни Pumice Камен View - (Боја Show, Големина: 9-15cm

мислење на клиентот:

DEN 316.56
Достапност
Во достапна форма

Боја : како на сликата шоу, Големина : 9-15см, Бренд : Нови.Тежината на pumice се лесни, тоа ќе плови на вода, ќе можат да се врзат со јаже над pumice , тогаш вовлечени во вода, направени на суспензија landscap.На база материјал од растат растенија, pumice површина има многу дупки и може да се контактирајте со голема површина, Â.може да го апсорбира водата штетни бактерии и тешки метали, придонесуваат за растенија качување и се вкорени, растенија себе раствора минералите не само што придонесуваат да расте риба, исто така, може да обезбеди ѓубриво за растенија.Боја : како што е прикажано.Карактеристики : тежината на pumice се ¢ светлина, тоа Повеќе ќе плови на вода, ќе можат да се врзат со јаже над pumice ,тогаш вовлечени во вода, направени на суспензија landscap.На база материјал од растат растенија, pumice површина има многу дупки К и може да се контактирајте со голема површина, ¢ може да го апсорбира водата штетни бактерии и тешки метали, придонесуваат за растенија качување ¢ и се вкорени,растенија себе раствора минералите не само што придонесуваат да расте риба, исто така, може да обезбеди ѓубриво за растенија.Боја : како shown Size : ¢ S/M/LS : 3cm-5cm/1.18 ¢ €-1.97 ¢ €M : 6cm-8cm/2.36 ¢ €-3.15 ¢ €L : 9cm-15cm/3.54 ¢ €-5.91 ¢ €Пакетот вклучува : 1 x Аквариум Pumice Stone Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.2.Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти ПРЕВОЗОТ 1. Подготовка на Време : ние треба 3-7 работни дена за да се подготват својата цел, Игнорирајќи колку денови на обработка останува. 2. Нема limitied Цел/Вредност во нашата продавница.Ние нудиме во светот за било која количина и било која вредност 3. APO/FPO/DPO Превозот Ние се извинуваме што P. O. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено.REFOUND & РАЗМЕНА Wehave на ОК на тимот да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас.Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат (големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети).Atten : ние can’т прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот : бројот на Нарачката Слика/видео на неисправни монистра.Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!НАШАТА ГАРАНЦИЈА Ако сте n.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите