.

.

ПЕСОК.СОЛ.СУРФАЊЕ.СОНЦЕ. Рак Мажите UPF 50+ UV Заштита од Сонце Перформанси Кратки Ракави, T-Shirt

ПЕСОК.СОЛ.СУРФАЊЕ.СОНЦЕ. Рак Мажите UPF 50+ UV Заштита од Сонце Перформанси Кратки Ракави, T-Shirt

мислење на клиентот:

DEN 718.80
Достапност
Во достапна форма

Увезени.Постојана Upf 50+ Uv Заштита Од Сонце; На Рак На Кожата Фондацијата Препорачува Оваа Ткаенина Како Ефикасен Ув Protectant Само За Области Опфатени.Вклучува Чиста Техника Влага-Wicking Технологија И Анти-Мирис Технологија, Која Ви Држи Сува И Кошула Мирис За Слободни.Унисекс Намали; Големини Може Да Се Кандидира Помал За Некои Мажи.Лесен И Дише.Совршен За Денот На Риболов, Едрење, Пливање, Трчање, Планинарење, Како И Сите Други На Вашите Омилени Активности На Отворено.Лесно Нега : Миење Со Рака Или Со Машина Со Ладна Вода И Се Откажам Сува.Не Користите Ткаенина Softeners!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите