.

.

[2-PACK]-Г-дин Shield Наменета За Samsung Галакси Amp Премиер [Калено Стакло] Екран Заштитник со Живот Замена

[2-PACK]-Г-дин Shield Наменета За Samsung Галакси Amp Премиер [Калено Стакло] Екран Заштитник со Живот Замена

мислење на клиентот:

DEN 166.80
Достапност
Во достапна форма

Вклучува 2 парчиња Калено Стакло Екран Заштитник компатибилен со Samsung Galaxy Amp Премиер.Од гребење на високо влијание капки, што се заштитени со Г-дин Shield HD Јасно Балистички Стакло.Површинска цврстина 9 H - Многу издржливи, и отпорен на гребење.Прецизни ласерски сече калено стакло направени со полиран, заоблени рабови. 99.99% HD Јасност и екран осетлив на допир Точност.Заштитени од страна на Г-дин Shield Не-Кавга Живот Замена.Г-дин.Shield Екран Заштитник Комплет Вклучува : -Калено Стакло Екран Заштитник -Инструкции -Гребење Картичка -Ткаенина за Чистење -Прашина collecter -Отстранување на ленти Г-дин Shield екран заштитник Карактеристики : -100% меур-слободен силициум лепила -99% највисок транспарентност -9 H ХАРД-ОБЛОЖЕНА отпорен на гребење заштита -0.3 mm Ултра Тенки Сите 2.5 D Круг Работ Г-дин Shield живот замена : Ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : -Инсталација проблем како меурчиња или друг корисник грешка -Оштетениот екран заштитници -не се вклопи во вашиот уред.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите